8 EYLÜL

zaman çabuk geçiyor,zaten zaman geçtikçe daha çabuk geçiyor:))
ama tabii ki ne mutlu zaman geçebiliyor hala:))
bu kadar felsefe yeter:))
bu aralar 2inci albüm üzerine epey yoğunlaştığım için başka bir şey yapamıyorum,gazete kitap vs. okuyamıyorum.televizyon zaten pek seyretmiyorum.katlanamıyorum daha doğrusu.
becerebilirsem ay sonu 4 adet kaydedilmiş parçayla plak şirketim olan Pb nin kapısını çalacağım ve anlaşmaya varmaya çalışacağım.şayet anlaşamazsam yeni 1 macera başlıyor demektir.bakalım zaman bana bu konuda neler gösterecek.
ekim in ilk yarısında ben cem ve alp(bas) kayıda girip 4-5 parça çalacağız.ilk 4 parçayı cemle birlikte çaldık,hazırladık.bunların içinden 2 parçada benim çalmış olduğum bas gitar kayıtları kalsın istiyorum.(ilk albümde de böyle olmuştu,sanırım bu espriyi sevmeye başladım)özellikle madımak,ardından ve hayal meyal adlı parçalar enfes oldu ,yakında mp3 formatında fragmanlarını siteye koyunca umarım bu keyfi sizde paylaşırsınız.
stüdyoda 1-2 parça da sevgili cem in müstakbel albümü için kaydedeceğiz.demek ki 6-7 parça çalmayı deneyeceğiz
şimdiden çok heyecanlıyım ve içim içime sığmıyor keyiften.
ama bu seçimimin bir de öteki yüzü var ve şimdilik onları başka bir zamana bırakıyorum.
dün aslında barışarock festivalinde çalacaktık ama cemin zamanı uymadığı için çalamadık.bende fırsatı değerlendirdim ve festivalde misafir olarak bulutsuzluk özleminde çalarak seyircilerden ve organize edenlerden esprili bir özür dilemiş oldum.işte böyle…

Share:
%d blogcu bunu beğendi: