4 Ağustos 2010;Taşınmak..

Para konusunda oldukça açgözlü ve terbiyesiz bir ev sahibimiz olduğu için dayanamayıp 27 Temmuz da taşınmak zorunda kaldık..yaşanan klasik zorluklar neticesinde bozulan sinir sistemimize bu açgözlü ev sahibinin çeşitli çamur metotlar uygulayarak depozitomuzun üstüne yatması, ilave bir yük bindirmiş oldu..
-yeni evimize,halen açılmamış bir kaç kolimiz,yanlış bağlanmış çamaşır makinemiz vs. olmasına rağmen,kabaca yerleştik sayılır.sanırım 10 güne iyice yerleşmiş oluruz..
-Taşınma sırasında yaşadığımız-belki de de tek- olumlu şey,bahane ile eski eşyalarımızdan kurtulmaya çalışmak oldu.kullanmadığımız kıyafetler,hiç dinlemediğim cd ler,hiç okumadığım kitaplar,çok yıpranmış masamız,eski ve hiç kullanmadığımız tv..taşıma şirketi elemanlarının yan gelirleri sayemizde memnuniyet verici olmuştur sanırım..bütün bunlara rağmen bir taşıma görevlisinin-Şebnem bana sonradan anlattı-Abi’nin kullanmadığı fazla ayakkabısı var mı acaba diye sormuş olmasına çok kızdım..:-)Şebnem de gözü kalmasın diye bir çift ayakkabı (sağolasın Adidas)vermiş..:-)
-eve dijitürk takmaya gelen görevlilerden biri salonda serili olan gitarlarımı görünce,müzik ile uğraşıyorsunuz galiba dedi.gülümseyerek,belli oluyor galiba dedim.ne çalıyorsunuz diye sorunca,muzipliğim tuttu,belli olmuyor mu dedim..kendisi de dj lik yapıyormuş,hem de Çırağan gibi güzel yerlerde.besteleri de varmış..
-kavak yelleri final bölümü çekimi için pinhani davetli olduğu için gelmiş olduğum sığacık da,her ne kadar yorulmuş olsam da,taşınma atmosferinden uzaklaşmış olduğum için nefes almış oldum.taşınmanın yükü daha çok Şebnem e bindi aslında..ilk fırsatta tatil yapmamız gerek..
Aslında yazmak istediğim başka şeyler de vardı.ama yorgunum:-)
haa,9 Ağustos Bodrum konserimin şimdiden duyduğum heyecanını da buraya sabitlemeliyim.bakalım başıma neler gelecek:-)umarım konser iyi geçer..:-)
işte böyle..

Share:
%d blogcu bunu beğendi: