24 HAZİRAN

albümün çıkışı 1 hafta ertelendi.bu işler maalesef böyle..
geçen gece televizyon seyredeyim dedim(normalde pek seyretmiyorum)ve şaşırdım.adını bilmiyorum programın -televizyon milleti olabilir mi acaba-ilk anda tartışma programı sandım sonra reyting e yönelik alelade bir konusu olduğunu gördüm ;adam haliç te hazine arıyor,karısı bu adam deli bu uğurda herşeyini sattı diyor,adam da bırak beni diye ona bağırıyor vs. vs. tam kanalı değiştirecektim ki bir medyum kadın onu geçmişe döndürerek problemi çözebiliriz dedi kafam karıştı ve bakmaya devam ettim.adamı hipnotize ederek geçmiş yaşamına döndürdü ve onun haliç e (4 adamıyla birlikte) hazine saklayan bir prens-adı antonius- olduğu ortaya çıktı.bu arada devreye stüdyoda hazır bulunan bizans uzmanı devreye girdi ve adamın konuştuğu dilin yüzyıllardır kullanılmayan eski bir yunanca olduğunu söyledi,bu sırada stüdyoda bulunan dr. bilmemkim -hazine bilimcisiymiş:)-haliç e antonius adlı bir prensin 4 adamıyla hazine saklamış olduğunun rivayet edildiğini söyledi..ve kapattım tv yi.bu ne be!
-geçenlerde bir forumda(cazci.com?)birisi bügge wesseltoft un caz ı öldürdüğünü(ifade yaklaşık böyle bir şey idi,şimdi hatırlamıyorum) yazmış,cevaben başkası ölüm buysa ben wesseltoft dinleyerek ölmeyi tercih ediyorum size de iyi varoluşlar dilerim yazmış.ifade hoşuma gitti,bayağı güldüm.
-bu nato zirvesi beni epey huzursuz ediyor,yapacak başka yer mi bulamadılar,daha bir kaç ay önce bombaların patladığı yerde ve böylesine keşmekeş içinde zirve mi yapılırmış!becerebilirsem 3-5 günlüğüne ist. dışına kaçacağım…

Share:
%d blogcu bunu beğendi: