24 NİSAN

balans da pinhani konseri var.öncesindeki boşluğu(22.15 itibarı ile) değerlendiriyorum.

-istiklal caddesini biraz dolaştım.özlemişim.d&r a girip biraz cd aldım.bu arada benim cd yi sordum.ilgili görevli akın eldes in son albümü muhteşem olmuş ,kişisel çabamla biraz satıyorum dedi.çok sevindim.beğendiği parçaları çalmasını rica ettim.böylelikle, hem hangi parçaları beğendiği hakkında fikir sahibi oldum,hem de uzun bir aradan sonra kendi adıma  albümün ton ayarlarını bir kere daha eleştirme imkanı buldum..

kendi albümümü sorduğumu anlamasın diye de fazla uzatmadan teşekkür ederek ayrıldım:-)

-bir kaç hafta evvel halamı ziyaret ettiğimde ,tv de ankara havalarına benzer bir müzik eşliğinde yabancı tarzlarla karışık(break dance mi desem acaba?) folklorik bir dans izledim.halam, kolbastı bu,trabzon a ait dedi.şaşırdım.beğendim.kültürler karışımına bir örnek olması adına..

– geçenlerde bir yerlerde C.S.İ. adlı bir dizinin reklamına rastladım.aklıma CSI New York geldi.ama bu , Canını Sevdiğimin İstanbulu imiş..

-eskiden grip olduğumda en fazla 1 haftada geçerdi.şimdi 1-2 ay sürünüyorum.civarımda kime sorsam aynı durumda..acaba bu virüsler mutasyona mı uğradı?

-facebook da , emir in yolladığı ‘grubu ile uyum sorunu yaşayan davulcu’ videosunu tekrar izledim(bu sefer akıncan ile).yine gözlerimden yaş gelinceye kadar güldüm.akıncan daha çok bana gülmüş olabilir:-)

-konserin iyi geçeceğine eminim..

Share:
%d blogcu bunu beğendi: