7 NİSAN

nihayet albümüm çıktı.ama dükkanlara dağılması hafta sonunu bulur sanırım.

-daha çok albüm yayınlamak istiyorum.ama gidişata nasıl ayak uydurabileceğimi henüz kestiremiyorum.belki yaptıkça internet web sayfama koyarım olur biter..

tabii bu durumda stüdyoya girip nasıl kayıt yapabilirim bilemiyorum.belki verdiğim sayısı kısıtlı(ama bence çok zevkli)konserlerin iyi /kötü kaydını yayınlarım.onlar da nihayetinde birer albüm..

neyse..:-)

-gemi bar da şimdiye kadar toplam 5 kere çalmış oldum.doğru dürüst prova yapmadan çaldık.ilk konserlerde bu bende biraz gerilim yarattı.ama sonra bu duruma alıştım ve hatta çok sevdim.parçalar her seferinde  başka türlü çalındı.doğaçlamalar,hatta repertuar bile her seferinde başka oldu.yeri gelmişken turgut alp bekoğlu,alp ersönmez,ozan musluoğlu , ediz hafızoğlu ,sinan kaynakçı ve hami ünlü ye  olan minnet duygularımı buraya iliştiriyorum.

-parça formlarının bile doğaçlama olması bende başka kapı açtı.bir akşam turgut  a yaklaşık 1.5 dakika davul solosu yapıyorsun,ben de gitar efektleri ile sana eşlik ediyorum.sonra alp üstüne 1 groove  çalacak,üstüne de ben armoni ve melodi ile ekleşmeye çalışacağım.başlangıç için tempo ve ton yok.trafik bu dedim:-)

çok zevkli oldu.

bu konsepti açmayı düşünüyorum..

-yorucu geçen 2 pinhani konserinin(3 ü antalya,4 ü denizli) ardından antalya ya geri döndüm.1 gün otel odasından çıkmadım.dinlenmek iyi geldi.yeni parçalarımın bir kısmını gözden geçirme fırsatı da bulmuş oldum.

6 sında turist grubu karşıladım.turum 10 una kadar sürüyor.kısa tur.cangoyum:-)

-obama nın gelişinde istanbul da olmadığım iyi oldu.trafik (her ne kadar pek işim olmasa da)kötü olmuş.tv den izledim.alınan güvenlik önlemleri-haklı olabilirler ama-nedense sinirimi bozuyor.

bunun ile ilgili olarak 6 sında cep telime mesaj geldi:obama ziyareti sebebiyle kapanacak yolları 2 kontöre öğrenmek için tıkla!

komiğime gitti..

-komik deyince aklıma geldi.geçenlerde facebook da grubuyla uyum problemi yaşayan davulcu başlıklı bir görüntü izledim.gülmekten katıldım.hala aklıma geldikçe sırıtıyorum.eve dönünce yaymaya çalışacağım…

:-)

Share:
%d blogcu bunu beğendi: