27 AĞUSTOS;tatil

-alanya civarındayız.sıcak çok bunaltıcı.nem miktarı korkunç.odadan çıkar çıkmaz ellerim nemlenmiyor,ıslanıyor.

 bu sıcaklarda klima olayını abartmamız yüzünden ailece şifayı kaptık.olacak iş değil:-)

-minik kerem 20 ağustos da kollukları atıp yüzmeye başladı.

-buraya gelmeden önce evde keyfim  enstrümanlarım açısından bir başka türlü yerinde idi.klasik gitardan,banjoya,klavyeden cümbüşe,ukuleleden panduriye,buzukiden,lavtaya.. bir çoğunu son zamanlarda edindiğim bu enstrümanlara dokunup  tınılarını dinliyorum.ne güzel..

tatilden sonra turların başlangıcına kadar bu keyfi yine süreceğim…turlara da keşke bir kaçını götürebilsem:-)

-şu sıralar göbeğime ve bel bölgesinde biriken yağlarıma iyice sinir oluyorum.görüntüden ziyade :-) sağlığım açısından onlardan kurtulmaya çalışıyorum.

bunun için yaklaşık 14 kilo vermeliyim.şebnem ile yediklerimize dikkat edelim,yüzelim,pinpon oynayalım dedik.dün tartıldım,10 günde 1 kilo bile vermemişim:-)neyse davetkar açık büfe ortamında bu bile büyük başarı..

-kayıt zamanı yaklaştıkça gerginliğim artıyor.tatlı bir gerginlik,ama uyku düzenimi bozmaya yetiyor..bu sefer değişik bir şeyler denemek istiyorum.

-geçenlerde rüyamda kendimi lokum fm radyosu stüdyosunda , neresi ise orası:-) gördüm,meğer orada bir arkadaşım varmış.seni destekleyeceğim,sürekli parçalarını çalacağım diyor,içimden acaba hangi parçamı çalmak ister diye düşünürken arkaplanda radyoya uygun bir parça çaldığının farkına vardım.

fakat bir türlü uyanıp yazamadım.sabah kalktığımda ise unutmuştum çoktan.tüh  fırsatı kaçırdım:-)

yazacak bir kaç şey daha var,ama şimdi kerem i odaya götürmem lazım..

Share:
%d blogcu bunu beğendi: