11 EKİM

ürgüp deyim.sürekli turda olduğum için bir türlü yazmaya fırsatım olmuyor.aslında yazmak istediğim bir sürü şey var, ama şu an yorgunluktan kafamı toparlayamıyorum.bu tempo kasımın ilk haftasına  kadar devam edecek.

-bugün turun ilk günü.turistleri nevşehir havalimanında karşıladım.perisia otelinde odalarına yerleştirdim.20 dk. sonra buluşup göreme civarında  fotoğraf çekmeye gideceğiz..

-albümün dağıtımından çok memnunum.daha basında hiç haber olarak çıkmamasına rağmen istanbul da bir çok mağazada,diğer şehirlerde d&r lerde var.

 hatta ilgili kimseler -sağolsunlar- internete , beleş.com veya benzeri isimli sitelere yerleştirmişler.mp3 olarak bedava indirilebiliyor sanırım.yeter ki sevenler dinlesin/yebilsin . sorun yok :-)

-2-3 tur evvelki otobüs şoförüm-hakan- süper idi.hangi müzikleri dinlersin diye sorduğumda erkan oğur dedi.konserlerini elinden geldiğince takip ediyormuş.benim gitarda çaldıklarımı sevince hemen koşup antalya da cango yu almış.

turlarda turistlere dinletip , ilgilenenlere satın aldırıyormuş..

-hakan, antalya da cango yu satın aldığı dükkana, satış rakamını sormuş;3-5 günde 40 adet satıldığını söylemişler.çok sevindim..ama gerçekten çok sevindim.sonra ilkin ile konuştum.o da sevinçli.çünkü yeni çıkardığı solo albümü daha ilk günlerde toplam 10 adet satılmış..ne güzel.kolaylıkla mutlu olabiliyoruz:-))

sonradan düşününce 40 adet satış  – duyurusuz , antalya da. –  bana mantıklı gelmedi.belki pinhani ile karıştırmıştır bizim kaptan..

-yarın bayram.çocuklara el öptürmek adet.. bunu yarın teknoloji yardımı ile gerçekleştirmeyi düşünüyorum.akıncan ve kerem beni öpüyormuş gibi yapsın ve bunu cep. tel den bana mms olarak göndersin.ben de , yine cep telden bankamatiğe kartsız,sadece şifre ile çekebilecekleri bayram harçlıklarını yollayayım..

Share:
%d blogcu bunu beğendi: