13 KASIM

itiraf etmeliyimki sinirlerim biraz bozuk!sebebi de şu;konser vermek istiyorum ve istediğim bir takım şartlar var.bunun başında da verilmiş olan emeğe saygı duyulması ve dolayısıyla bunun karşılığının sağlanabilmesi geliyor.
bununla kastettiğim şey bir pop yıldızı muamelesi görmemiz kesinlikle değil.
-limuzin işin esprisi:))-
ama yinede iyi bir konser verebilmek için gerekli minimum şartların sağlanması lazım.bunu da sağlayamayacaklarsa müzikten,prensiplerden,kişilikten özveride bulunmanın bir anlamı yok diye düşünüyorum.
netice itibarıyla her nekadar konser vermek demek müziği o an oradaki insanlarla paylaşmak demekse de bunun arka planında başka artılarında olması gerekmekte.bunu sağlayamayan duyarsız insanların bulunduğu ortamlarda benim bulunabilmem maalesef mümkün değil.
neyse,stüdyoya kayıt için gideceğim günü heyecanla beklemekteyim.umarım cem ve alp’in de zamanları uygun olur ve hep birlikte güzel müzikler çalarız!sonuç olarak albüm kayıdı yapabilmek de ayrıcalıklı bir durum-bu kadarı da olsun artık-ve bununla da yetinilebilinir.
sinirimi aslında bozan şey şu;kaydettiğimiz müzikler yapı itibarıyla çalanlar arasında da paylaşıma açıklar.bu zevkten mahrum kalıyoruz!!

Share:
%d blogcu bunu beğendi: